Перевезти меблі Івано-Франківськ. Перевезення меблів, Ивано-Франковск, объявление Перевезти меблі Івано-Франківськ. Перевезення меблів, Ивано-Франковск, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Ивано-Франковск - 299713

Категории

Реклама
Объявление

Перевезти меблі Івано-Франківськ. Перевезення меблів - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Ивано-Франковск и область
Код: 299713 Создано: 26-09-2019 14:48

Перевезти меблі Івано-Франківськ. Перевезення меблів в Івано-Франківську
При переїзді вам буде необхідний вантажний транспорт та вантажники, які допоможуть здійснити перевезення меблів в Івано-Франківську. Щоб перевезти меблі Івано-Франківськ ми використовуємо спеціалізований мебльовіз (Газель, Мерседес, Тата) і професійних вантажників, які виконають перевезення меблів в Івано-Франківську від початку до кінця. Наші фахівці виконають перевезення меблів в Івано-Франківську професійно, швидко і акуратно. Наші вантажники допоможуть перевезти меблі Івано-Франківськ: шафа, столи, стільці, дивани, винести, занести ліжко, серванти, тумби, трюмо, завантажити / вивантажити килими, кухонна стінка, побутова техніка, ванна, тумбочки, картини та інше). Вантажники знесуть будь-які меблі з будь-якого поверху без ліфта. Перевезти меблі Івано-Франківськ допомогою нашої компанії ви зможете в будь-який час тижня і доби, в той час, коли вам це буде зручно. Все, що вам необхідно зробити, так це зв'язатися з нашими менеджерами, які дадуть відповідь на всі ваші запитання, вкажуть вартість перевезення меблів в Івано-Франківську, приймуть ваше замовлення на перевезти меблі Івано-Франківськ.
Ми працюємо в Івано-Франківську і в передмістях Івано-Франківська, де здійснюємо перевезення меблів в Івано-Франківську: Богородчани, Галич, Тлумач, Тисмениця (Тязеві Угринів, Ямниця, Клузів, Селець, Езупль, Маріямпіль, Узбережжя, Ганнусівка, Колодіївка, Підлужжя , Підпечери, Вільшаниця, Милованов, Клубівці, Палагічі, Надорожна, Коленці, Гринівці, Чернолезці, Пшеничники, Хом'яківка, Одаї, Студінец, Марківці, Липівка, Братківці, Березівка, Черніїв, Хриплин, Микитинці, Забережжя, Іваніківка, Радча, Похівка , Старі Богородчани, Стебник, Старий Лисець, Лисець, Драгомирчани, ПІДЛІССЯ, Рибне, Павлівка, Угринів, Майдан, Боднар, Ріпянка, Яворівка, Вістова, Студінка)
Якщо вам не обходимо швидко і якісно перевезти меблі Івано-Франківськ - звертайтеся до нас!
Телефони:
+380 (66) 502-49-42
+380 (67) 871-55-53
+380 (93) 503-43-43

Працює послуга "CALL BACK" (ми телефонуємо Вам)Картинки
Контактные данные

Имя: оператор
 
Контактный телефон: (050) 502-49-48 (098) 330-61-20 (063) 637-14-32
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *