Вантажні перевезення комбайна Івано-Франківськ. Перевезення трактора, Ивано-Франковск, объявление Вантажні перевезення комбайна Івано-Франківськ. Перевезення трактора, Ивано-Франковск, Транспортные, экспедиторские, складские услуги на ВсеСделки - доска объявлений Ивано-Франковск - 229650

Категории

Реклама
Объявление

Вантажні перевезення комбайна Івано-Франківськ. Перевезення трактора - Транспортные, экспедиторские, складские услуги

Назад к списку  Распечатать  
Предложения фирм: Транспортные, экспедиторские, складские услуги, Украина, Ивано-Франковск и область
Код: 229650 Создано: 26-09-2019 14:48

Перевезення трактора Івано-Франківськ. Перевезення комбайн в Івано-Франківську, по Україні. Перевезти трактор, комбайн Івано-Франківськ. Вантажоперевезення трактора, вантажоперевезення комбайна по Івано-Франківську - по Україні.
Безліч великих сільськогосподарських організацій і компаній потребують таких видах послуг, як вантажна перeвoзка трактора Івано-Франківськ, с х тeхнікі, спецтехніки Івано-Франківськ та по Україні. Однак придбати власний спеціальний транспорт для її перевезення (наприклад, низькорамна платформа, трал, довгомір, фура в Івано-Франківську) не кожен має можливість, до того ж у цьому немає необхідності адже простіше замовити перевезення трактора Івано-Франківськ та по Україні. Ми надамо і організуємо вам послугу «перевезення трактора в Івано-Франківську, по Україні». Наша компанія вже тривалий термін займається транспортуванням сільськогосподарської техніки Івано-Франківськ, вантажоперевезення комбайна Івано-Франківськ. Для перевезення великогабаритних і негабаритних по довжині вантажів використовують напівпричепи (низькорамні трали) з розсувною платформою. Для заїзду тeхнікі на платформу використовуються спеціальне пристосування - легкосплавні апарелі, або за допомогою самозаезда тeхнікі через передню знімну частину трала. За допомогою наших професійно навчених диспетчерів-логістів ви зможете звести до мінімуму всі фінансові витрати при вантажоперевезення трактора Івано-Франківська завдяки оптимізації маршруту. Весь транспорт нашого автопарку регулярно проходить технічний огляд, завдяки чому можливість зламатися в дорозі зведена до мінімуму.
А так само з оплатою в одну сторону, попутні вантажоперевезення комбайна трал, низькорамна платформа з Івано-Франківськ в Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг. Попутні перевезення трактора Івано-Франківськ - Миколаїв, Маріуполь, Луганськ, Севастополь, Вінниця, Макіївка, Сімферополь, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси. Вантажоперевезення трактора Івано-Франківськ оплата в одну сторону з Івано-Франківська в міста Житомир, Суми, Хмельницький, Горлівка, Рівне, Кіровоград, Дніпропетровськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль. Попутні вантажоперевезення трактор довгомір, фура Івано-Франківськ в Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Керч, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Алчевськ, Павлоград, Євпаторія, Лисичанськ, Кам'янець-Подільський з оплатою в одну сторону вантажні перевезення комбайна по всій Україні!
Ми працюємо без перерви та вихідних, з 9-00 до 18-00. Заявки залишайте у наших операторів.
Наші контакти:
(099) 774-46-42
(067) 871-555-3
(093) 000-60-81
Наш сайт: http://www.gruzoperevozka.uaprom.netКартинки
Контактные данные

Имя: оператор
 
Контактный телефон: (050) 502-49-48 (098) 330-61-20 (063) 637-14-32
 

Задать вопрос владельцу объявления

Email *
 
Повторите e-mail адрес *
 
Контактная информация
Имя:  
Контактный телефон:  
Ваше сообщение будет отправлено на email адрес владельца объявления.: *